Комплектувальник Bravi Sprint LP

Розвиток стандартної версії Bravi Sprint!

Найновіший комплектувальник Sprint LP додає функції, які дозволяють оператору керувати більш широким спектром товарів: від дверей до великих коробок.

Унікальний комплектувальник замовлень, розроблений для полегшення складської обробки великих і дверей.
Робоча висота 5,35 метрів.
Інноваційна вантажна платформа для великих товарів може завантажувати до 60 кг.
Ультракомпактна конструкція забезпечує виняткову маневреність.
Завдяки своїй системі приводу він може здійснити повний оберт навколо своєї осі.
Панель керування, оснащена великим дисплеєм, що відображає стан комплектувальника, час роботи системи та стан акумулятора через індикатор заряду
ЕФЕКТИВНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ Sprint LP піднімає оператора та великі товари, легко розташовуючи їх на потрібній висоті та забезпечуючи швидшу та безпечнішу роботу, ніж при ручній роботі. Інноваційна вантажна платформа може бути завантажена до 60 кг. Повністю моторизований складаний лоток має ємність 90 кг. Щоб уникнути неправильного розташування, і вантажна платформа, і лоток закріплені і не знімаються.

Sprint LP має швидкість руху 5 км/год у складеному стані та 1,2 км/год у піднятому стані. Ручні датчики та подвійні ножні перемикачі на платформі забезпечують правильне положення оператора під час активного перебування на борту або використання функцій підйому. Потужна конструкція вантажного майданчика дозволяє оператору безпечно обробляти великі товари вагою до 60 кг, уникаючи ризику травм, пов’язаних з переміщенням вантажів вручну.

Подъемник – комплектовщик заказов Bravi Sprint LP в Украине.

Каталог

Вантажопід'ємність

130 кг

Робоча висота

5.35 м

Тип живлення

Електрика
  • Характеристики
  • Відео
  • Переваги

Характеристики

Відео

Переваги

Підтримка

За будь-яких питань
звертайтеся до наших консультантів

+380 (44) 333-68-69