Про нас

Політек Імпекс - автокрани та підйомники

Головні експерти
з автокранів та підйомників

Політек Імпекс – одні з кращих в Україні фахівців з автокранів і підйомників.

Ми поставляємо автокрани і самохідні підйомники, нові і з напрацюванням, забезпечуємо гарантію, проводимо повне технічне обслуговування і ремонт.

Маємо багатий і унікальний досвід з після продажного супроводу, ремонту та обслуговування автокранів різних виробників – від звичних «КС» до кранів світових грандів – Terex, Grove, Liebherr, Kato XCMG, Demag, а також підйомників – Genie, JLG, Haulotte.

Партнери

Наші партнери - це девелопери і енергетики, металурги і аграрії, портовики і корабели, авіабудівники і рятувальники.

Скрізь, де є потреба у мобільному і безпечному підйомі на висоту людей і вантажів, всі, хто використовує підйомну техніку.

Це компанії, які раціонально використовують кошти.

Саме комплексне і своєчасне обслуговування техніки протягом усього терміну експлуатації знижує поломки і простої, а значить, економлять гроші.

Наші проекти

Ми працюємо з компаніями - лідерами у своїх галузях.

Напрями

Наші напрями роботи

Нові і БУ автокрани

Поставляємо позашляхові автокрани Terex RT, автомобільні крани спільного білорусько-китайського виробництва Zoomlion-MAZ, а також крани міського типу Demag City.

Нові і БУ підйомники

Самохідні підйомники Genie, Bravi, Palazzani, REES та Zoomlion: ножичні, колінчасті і телескопічні. А також б/у підйомники Genie, JLG і Haulotte.

Сервіс та ремонт

Відновлюємо гідравліку і електрику автокранів і підйомників будь-якої складності.

Запчастини для автокранів та підйомників

Завдяки співпраці з кращими європейськими постачальниками, ми поставляємо запчастини в найкоротші терміни за помірними цінами.