Нові підйомники

Нові колінчасті підйомники Genie
в Україні

Колінчасті підйомники

Каталог

Завантажити каталог Genie

Коротка інформація

Колінчасті підйомники ідеально підходять для роботи як у приміщенні, так і на вулиці – у вузькому просторі із обмеженим доступом до зони виконання робіт. Шарнірний механізм дає змогу регулювати положення люльки в залежності від особливостей простору.

Також, такі підйомники застосовуються у ситуаціях, коли необхідно виконати роботу над перешкодою – рух «вгору та вперед».

Електричні колінчасті підйомники

Електричні колінчасті підйомники застосовують переважно у приміщенні, коли висота виконання роботи становить від 10,89 м до 20,16 м. Колінчастий механізм ідеально працює в дуже обмежених районах з вузькими проходами, а також у ситуації, коли треба дотягнутися до зони роботи над перешкодою – підйом «вгору і вперед». Положення люльки можна регулювати залежно від особливостей робочої зони. Підходить для внутрішніх або зовнішніх твердих поверхонь. Машина здатна проходити через стандартні подвійні двері, та ідеально підходить для ситуацій, коли потрібна безшумна робота без викидів шкідливих речей в атмосферу.

Дизельні колінчасті підйомники

Дизельні колінчасті підйомники застосовують у приміщенні або на вулиці, коли висота виконання роботи становить від 12,52 м і 43,15 м, або з горизонтальним доступом до 21,26 м. Шарнірний механізм стріли має велику варіативність робочих схем. Такі підйомники ідеально підходять для зовнішніх будівельних та промислових робіт. Також є моделі для роботи на пересіченій місцевості, що здатні пересуватися по складних нетвердих поверхнях. Моделі з поворотними осями забезпечують плавніший та стабільніший рух у складній місцевості.

Підтримка

З будь-яких питань
звертайтеся до наших консультантів

+380 (44) 333-68-69