Zoomlion встановив рекорд висоти для телескопічних підйомників

Менше 10 місяців Snorkel 210SJ, представлений на виставці ConExpo-CON/AGG 2020, вважався телескопічним підйомником із найбільшою робочою висотою. Наразі його місце зайняв продукт китайської машинобудівної компанії Zoomlion ZT68J. Всього на 1,7 метра обійшов свого конкурента за звання найвищого у світі. П’ятисекційна телескопічна стріла нового рекордсмена має багатокутний переріз, оснащена гуськом і використовує лише один гідроциліндр для […]

Менше 10 місяців Snorkel 210SJ, представлений на виставці ConExpo-CON/AGG 2020, вважався телескопічним підйомником із найбільшою робочою висотою. Наразі його місце зайняв продукт китайської машинобудівної компанії Zoomlion ZT68J. Всього на 1,7 метра обійшов свого конкурента за звання найвищого у світі.

П’ятисекційна телескопічна стріла нового рекордсмена має багатокутний переріз, оснащена гуськом і використовує лише один гідроциліндр для синхронного висування та підвищення ефективності. Завдяки цьому, висота підйому становить 67,5 метрів.

«Завдяки суворим стандартам, контролю якості та розвитку виробництва ця модель змогла зійти з креслярської дошки та стати реальністю», – зазначають у компанії Zoomlion.

Самохідний витяг ZT 68J має збільшений до 400 мм дорожній просвіт (кліренс), модернізовані висувні опори та збільшений кут нахилу.