Мы предлагаем

Полный спектр услуг
по автокранам и подъемникам

Про компанию

Главные эксперты
по автокранам и подъемникам

Политек Импекс - одни из лучших в Украине специалистов по автокранам и подъемникам.

Мы поставляем автокраны и самоходные подъемники, новые и с наработкой, обеспечиваем гарантию, проводим полное техническое обслуживание и ремонт.

Маємо багатий і унікальний досвід по пост продажному супроводу, ремонту та обслуговуванню автокранів різних виробників – від звичних «КС» до кранів світових грандів – Terex, Grove, Liebherr, Kato XCMG, Demag, а також підйомників – Genie, JLG, Haulotte, Zoomlion, Bravi, REES

Подробнее о нас

Новости

Последние новости компании и индустрии

Велика різноманітність видів підйомних механізмів.

Різноманітні види підйомних механізмів набули широкого поширення у будівництві, ефективно застосовуються в обслуговуванні та будівництві різних будівель та споруд. Варто зазначити, що зручність та сильні сторони змогли оцінити насправді багато вітчизняних компаній-підрядників, які працюють в Україні.

ОПУБЛІКОВАНО: 26.11.2021

Який самохідний підйомник найкраще підходить для вашої роботи

Прохідність та маневреність шасі. Підйомник пересуватиметься по пересіченій місцевості чи рівному майданчику? Який найменший радіус повороту потрібний? Якщо роботи будуть проводитися на важкопрохідній місцевості, підйомники повинні бути укомплектовані дизельним двигуном та шинами з глибоким протектором, що забезпечують їм додаткову можливість маневрувати та виконувати роботи на ґрунтах будь-яких типів, навіть якщо потрібно долати досить круті підйоми. […]

ОПУБЛІКОВАНО: 02.11.2021

Zoomlion встановив рекорд висоти для телескопічних підйомників

Менше 10 місяців Snorkel 210SJ, представлений на виставці ConExpo-CON/AGG 2020, вважався телескопічним підйомником із найбільшою робочою висотою. Наразі його місце зайняв продукт китайської машинобудівної компанії Zoomlion ZT68J. Всього на 1,7 метра обійшов свого конкурента за звання найвищого у світі. П’ятисекційна телескопічна стріла нового рекордсмена має багатокутний переріз, оснащена гуськом і використовує лише один гідроциліндр для […]

ОПУБЛІКОВАНО: 29.10.2021

Інновації від Palazzani Industrie S.P.A

Італійський виробник підйомної техніки Palazzani Industrie S.P.A. з 1980 року займає лідируючі позиції на ринку підйомників-павуків. Він постійно вдосконалює модельний ряд, технологічні процеси та пропонує інноваційні розробки.

ОПУБЛІКОВАНО: 27.10.2021

Підписано ексклюзивний контракт с всесвітньо відомим виробником пересувних та самохідніх щоглових підйомників, компанією AWP Expert-REES Industries.

AWP Expert-REES Industries – лідируючий виробник самохідних і пересувних щоглових підйомників, електричних ножичних і персональних підйомників, сертифікованих CE.

ОПУБЛІКОВАНО: 23.10.2021

Наши клиенты и партнеры

Компании, которые нам доверяют