Нові підйомники

Нові телескопічні підйомники Genie
в Україні

Телескопічні підйомники

Каталог

Завантажити каталог Genie

Коротка інформація

Підйомники з телескопічною стрілою Genie® S® розроблені для підвищення ефективності роботи і забезпечують більший горизонтальний виліт, ніж підйомники будь-якого іншого типу. Ідеально підходять для роботи в зонах з обмеженим доступом, телескопічні стріли Genie забезпечують кращий в галузі виліт і вантажопідйомність у всьому робочому просторі, забезпечуючи неймовірну оперативну доступність.

Коли обрати телескопічний підйомник?

Телескопічні підйомники Genie створені для роботи, яка потребує горизонтального вильоту від 9,65 м до 24,38 м і робочої висоти від 14,2 м до 56,86 м.

Це відмінний вибір, якщо оператору потрібно працювати на більшій відстані від шасі підйомника, де місцевість та інші перешкоди не дають змогу під’їхати близько до зони виконання роботи. Моделі з механізмом кріплення люльки JIB можуть досягати навіть важкодоступних місць та місць, що перебувають над та під різними перешкодами.

GENIE ® Super boom lifts

Підйомники GENIE ® Super boom lifts поєднують максимальний діапазон з винятковою маневреністю. Вони оснащені міцним дизельним двигуном, приводом на чотири колеса та незалежним рульовим управлінням;

Колеса заповнено піною для швидкого та легкого встановлення підйомника до місця виконання роботи. Ці довговічні робочі машини призначені для складних умов, таких як металургійний або суднобудівний заводи. Вбудований датчик дозволяє автоматично контролювати робочу схему і навантаження, та забезпечує максимальний комфорт та продуктивність операторам під час роботи з машиною.

Підтримка

З будь-яких питань
звертайтеся до наших консультантів

+380 (44) 333-68-69