Нові підйомники

Нові ножничні підйомники Genie
в Україні

Ножничні підйомники

Каталог

Завантажити каталог Genie

Коротка інформація

Ножичні підйомники Genie® поділяються на дві великі підгрупи

1) Електричні підйомники для роботи на рівній поверхні.

2) Електричні, дизельні та bi-energy (електричний підйомник з дизельним генератором) для роботи на пересіченій місцевості.

Перша група більше підходить для роботи в приміщенні через нульові викиди шкідливих речовин в атмосферу, вузьку колісну базу, шини, що не залишають слідів на підлозі.

Друга група має більшу потужність. Такі підйомники піднімають більшу вагу, здатні долати більший ухил, мають шини з протектором для роботи на бездоріжжі.

Електричні ножичні підйомники

Електричні самохідні ножичні підйомники на акумуляторних батареях створені для робіт на твердих рівних поверхнях. Їх слід застосовувати, наприклад, всередині будівель та ангарів, на бетонній підлозі, асфальтовому покритті чи інших поверхнях з ухилом до 3°. Підйомник здатний пересуватися з піднятою платформою на максимальну робочу висоту, та подає сигнал застереження про перевищенні максимального безпечного нахилу. У більшості підйомників робочу площадку можна розширити, застосовуючи так зване розширення. Електричні ножичні підйомники заряджаються вбудованим зарядним пристроєм. Період безперервної зарядки становить не менше 8 годин, а запас ходу - 8 до 10 годин.

Дизельні ножичні підйомники

Дизельні самохідні ножичні підйомники підходять для робіт як на твердих рівних поверхнях, так і на нерівних поверхнях. Вони оснащені повним приводом і поворотними осями. Для роботи на складних ділянках вони оснащені гідравлічними висувними опорами. Підйомник здатний пересуватися з піднятою платформою на максимальну робочу висоту, та подає сигнал застереження про перевищенні максимального безпечного нахилу (3°). Більшість підйомників мають можливість розширити робочу площадку.

Bi-energy

Такі підйомники поєднують сильні сторони як електричних, так і дизельних варіантів. Це електричний підйомник з дизельним генератором, який заряджає батареї за відсутності джерела живлення. Такі машини часто беруть на початку будівельних робіт. Спершу підйомник виконує завдання на вулиці, а з часом працює всередині готового приміщення на батареях.

Підтримка

З будь-яких питань
звертайтеся до наших консультантів

+380 (44) 333-68-69