Інноваційний кран-павук Paload RPG 2900 від компанії Palazzani

Технологія Palazzani застосовується у міні-кранах!

Ширина всього 730 мм і вага 2,900 кг – це ідеальна машина для роботи у найвужчих та важкодоступних місцях. Маневрений та потужний, він піднімає понад 2,9 тонни з телескопічною стрілою 8,7 метри на 12,5 метрів максимальної висоти на гаку. RPG 2900 – це максимальний рівень продуктивності у своїй категорії.

Свою діяльність італійська компанія PALAZZANI розпочала у 1935 році з виробництва сільськогосподарського обладнання. Та лише через 19 років сфера її діяльності дещо змінилася, і вона почала випускати підйомну техніку. Так, у 1954 році відбулася презентація 4-х колісного навантажувача, модель якого отримала назву Шторм, екскаватора та гідравлічного підйомного крана. А з 1980 року було налагоджено виробництво самохідних платформ, що отримали назву Spyder (Павук). На сьогоднішній день головний офіс компанії знаходиться в Італії (Падерно), і вона займається випуском продукції під двома торговими марками: рaload – навантажувачі та екскаватори (PALOAD™) та рalift – підйомні платформи (RAGNO™).

Продукція компанії Palazzani відома усьому світу як надійна та безпечна будівельна техніка, що відповідає всім встановленим стандартам якості. Сучасні технології та матеріали дозволяють компанії випускати моделі, які здатні задовольнити усі потреби будівельного ринку.